Witamy serdecznie na stronach sklepu 

Jesteśmy sklepem internetowym Specjalistycznego Gospodarstwa Roślin Jagodowych „Olczyk”, założonego w roku 1984. Od początku specjalizującego się w produkcji roślin jagodowych. Początkowo były to sadzonki truskawek, natomiast z każdym rokiem oferta szkółki była powiększana o kolejne gatunki roślin.

Dzięki naszej ponad 30-letniej obecności na rynku, a co za tym idzie wieloma liczącymi się kontaktami, posiadamy wyłączne prawo rozmnażania  odmian borówki niskiej: Emil i Putte, a także odmian borówki wysokiej Pelle, Olle. Ponadto posiadamy sublicencje na rozmnażanie i sprzedaż odmian malin : Jantar, Delniwa, Heban, Promyk, Glorniwa oraz bardzo obiecującą nową  odmianę Husaria wyhodowanych przez  naszą spółkę Niwa Hodowla Roślin Jagodowych Sp. z o.o. przekształconej w 2012 roku z grupy „JAGODNIK”, która zajmowała się hodowlą nowych odmian truskawek.  W chwili obecnej jej działalność została rozszerzona o hodowlę pozostałych roślin jagodowych (malin, jeżyn, borówek wysokich, jagód kamczackich oraz innych).

Współpracujemy również z Gospodarstwem Ogrodniczym i Laboratorium Kultur Tkankowych In Vitro Tadeusza Kusibaba. Dzięki współpracy z Panem Tadeuszem Kusibabem, mamy możliwość poszerzyć naszą bogatą ofertę o kolejne nowe, cenne odmiany roślin jagodowych.

Zapraszamy serdecznie do zakupów!
Zespół 

Dlaczego warto zamawiać rośliny w sklepie internetowym www.rosliny.net?

  • sadzonki pochodzą ze szkółki, gdzie od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją roślin jagodowych

  • sadzonki są najlepszej jakości, zdrowe, podlegają cyklicznym kontrolom, pieczę nad jakością sadzonek sprawuje PIORiN

  • z troską, dbałością pochylamy się nad każdą rośliną w naszej szkółce

Możesz mieć więc pewność, że otrzymasz od nas zdrową i piękną sadzonkę wybranej odmiany

Co znajdziesz w przesyłce?

  • starannie zapakowane sadzonki (rośliny są przytwierdzone do kartonu specjalnym klejem, dzięki czemu nie ulegną uszkodzeniu w transporcie )

  • każda roślina zawiera etykietę z paszportem roślin